לוגו של המשרד 3

המלצות

הגעתי למשרד בעקבות המלצה של בן משפחה ובזכותם קיבלתי אזרחות רומנית, ברצוני להודות לעו”ד ערן עקראוי אשר ליווה אותי לאורך כל התהליך.

בתיה אוסטרייכר

משרד של אלופים, הגעתי בעקבות המלצה של חבר טוב ואכן קיבלתי יחס מעולה וכל הפרוצדורה התנהלה בצורה הטובה ביותר והמשרד דאג להכל בהחלט אמליץ עליהם.

רועי בן ברוך

הגעתי למשרד של ישראל בעקבות המלצה מחבר יש לציין כי תוך 24 שעות הם הוציאו לי ולמשפחתי אישור עקרוני וכיום אנו בשלב של המתנה לקבלת הדרכון.

דוד עמר

אני בהחלט אמליץ על המשרד ישראל מזרחי להוצאת דרכון טיפול מקצועי מהיר ואיכותי, הרבה תודות לעו”ד ישראל שענה על כל שאלה ובזכותו התהליך עבר בקלות.

רוחמה דוד

ברצוני להודות לעו”ד ישראל מזרחי על הטיפול המסור והעזרה בהוצאה של הדרכון הפורטוגלי ויש לציין בעיקר את המהירות בה קיבלתי את האזרחות.

קובי דוד
שם ממליץ 2
שם ממליץ
קצת על צוות המשרד:

צוות משרדנו מונה מספר עורכי דין המתמחים בתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי כאשר חלוקת העבודה נעשית באופן ברור לצורך ייעול ההליך וקידומו באופן המקצועי והמהיר שניתן. צוות משרדנו זמין ועונה לכל שאלה ובקשת הבהרה כמעט 24 שעות ביממה וערוך לתת לכם את השירות הטוב ביותר שקיים בתחום. היכנס לאתר האינטרנט שלנו והתרשמו בעצמכם.

גם אתם חולמים על אזרחות פורטוגלית?

אם גם אתם חולמים על אזרחות נוספת אשר מקנה הרבה הטבות למחזיק בה, הנכם מוזמנים לפנות למשרדנו לבדיקה ראשונית להוצאת אזרחות פורטוגלית.

עורך דין מזרחי ושות'
דילוג לתוכן