לוגו של המשרד 3

תוכן עניינים

טיסות לפורטוגל

טיסות לפורטוגל,

השלב הראשוני בבחירת חופשה היא מציאת הטיסה הנוחה, הזולה והישירה ליעד.

אין ספק כי חלק מחוויית הטיול היא גם הטיסה וכל מה שכרוך בה מסביב. בבחירת הטיסה אל היעד הנחשק נלקחים לרוב מספר פרמטרים שונים אשר כל אחד מהם מושפע מרצונות הנוסע ומשפיע על נושאים אחרים בחוויית הטיסה כגון עלות, איכות, שעות הטיסה וטיסה ללא עצירות.

ישנם כאלה אשר יעדיפו לרכוש כרטיס טיסה ללא עצירות בינים ובשעות נוחות במהלך היום גם אם הדבר יהיה כרוך בעלות נוספת של מספר לא מבוטל של דולרים.

ישנם כאלה שיעדיפו לשלב את הטיול בטיול נוסף ולעשות עצירת ביניים של יום או יומיים במדינת נוספת בדרך אל היעד כך יוכל גם לראות יעד נוסף

ומאידך לחסוך בעלות כרטיס הטיסה אשר לרוב זול יותר בטיסת המשך – טיסת קונקשיין. במאמר זה אנו נבדוק את האופציות לטוס לפורטוגל ונבדוק מהו פרק זמן הטיסה ליעד זה.

 

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים:

 

טיסה ישירה או טיסת המשך?

פורטוגל השוכנת בדרום מערב אירופה התברכה בחופים מרהיבים וטבע מדהים ביופיו.

המודעות הישראלית לפורטוגל עלתה משמעותית בשנים האחרונות בעקבות נושא דרכון פורטוגלי לגירוש יהודי ספרד, המוני ישראלים בחרו לאחרונה לטייל ביעד זה ולחוות את התרבות המקומית בגיוון של ערים יפות כגון ליסבון ופורטו וטבע יפה כמו בדרום פורטוגל.

משך הטיסה לפורטוגל מישראל הוא כ-6 שעות בדיוק בטיסה ישירה

טיסות ישירות לפורטוגל - עו

וזהו אחד היעדים הרחוקים ביותר באירופה באופן יחסי מישראל לאירופה. לצורך השוואה טיסה לפולין או גרמניה אורכת כ-3 שעות וחצי ולצרפת כ-5 שעות.

מסיבה זו לעיתים נוסעים המעוניינים לטוס לפורטוגל יעדיפו לקחת טיסת המשך כך יוכלו מחד לנוח מהמסע היחסית ארוך לפורטוגל וכן לראות יעד נוסף על הדרך.

יעדים אופציונליים בדרך לפורטוגל ניתן לראות כגון סופיה שבבולגריה או פרנקפורט בגרמניה, לרוב התייר יבלה יום או יומיים ביעד זה בדרכו לפורטוגל. חברות התעופה המספקות שירותי טיסה אלו הן לרוב חברות אירופאיות כגון חברת התעופה ריינאר.

טיסה ישירה לליסבון ניתן למצוא עם חברות תעופה ישראליות הטסות ישירות משדה התעופה בתל אביב לליסבון וזאת כאמור טיסה בת 6 שעות לכל כיוון ללא עצירות ביניים.

מה ההבדל במחירי הטיסות?

לרוב טיסת המשך תהיה זולה יותר מטיסה ישירה הן בשל העובדה שמדובר בטיסה לא ישירה והן בשל העובדה כי לרוב חברות התעופה האירופאיות זולות יותר באופן משמעותי מהחברות הישראליות.

מחירי טיסת המשך מתחילים ב-170 דולר לשני הצדדים בעוד לרוב טיסות ישירות יתחילו מ- 350 דולר לשני הצדדים, כמובן שמחירים אלה משתנים בהתאם לשעת הטיסה, חברת התעופה ותנאי הטיסה.

לרוב כבודה תייקר את כרטיס הטיסה ותוסיף קרוב ל-100 דולר לשני הצדיים.

גם ארוחה בטיסה עלולה לייקר את מחיר הכרטיס כך שיש לשים לב לתנאי ההזמנה בעת רכישת כרטיס הטיסה.

שדות התעופה בפורטוגל:

 בפורטוגל 19 שדות תעופה חלקם המוחלט אינם משמשים לטיסות בינלאומיות אלא רק לטיסות פנים בתוך פורטוגל.

שלושת שדות התעופה העיקרים בפורטוגל נמצאים בליסבון עיר הבירה וכן בעיר פורטו העיר השנייה בגודלה בפורטוגל ובעיר פארו.

בשנת 2018 השיקה חברת התעופה אייר פורטוגל קו תעופה חדש בין ליסבון ותל אביב וכיום היא מספקת טיסות ישירות בין שתי המדינות.

אשרת כניסה לפורטוגל:

כיום אזרחי מדינת ישראל אינם צריכים אשרת כניסה לפורטוגל. פורטוגל היא אחת המדינות החברות באיחוד האירופאי אשר לו הסכם הדדי עם מדינת ישראל ופטור מאשרת כניסה ליבשת.

כידוע בעתיד הקרוב הדבר הולך להשתנות ואזרחי ישראל יצטרכו להנפיק וויזה בכניסה למדינות האירופאיות. נכון להיום אין כל מגבלה על כניסת ישראלים לאירופה אך כפי שצוין דבר זה ישתנה.

קרא > ויזה לאירופה החל משנת 2021

מסיבה זו זה הזמן לבדוק את הסיכוי לקבל דרכון פורטוגלי ולהחזיק באזרחות אירופאית אשר תקנה מגוון עצום של אפשרויות מעבר לפטור מאשרת כניסה לרחבי האיחוד האירופאי.

מוזמנים לקרוא גם על > אשרת כניסה לארה”ב לבעלי דרכון אירופאי.

מוזמנים לקרוא בהרחבה גם על >> איך להשיג דרכון אירופאי וגם >> איך לקבל אזרחות אירופאית: כל מה שצריך לדעת!. ואפילו  דאגנו לכם במידע על >> אזרחות אירופאית מחיר: כמה זה יעלה לנו ?.

דרכון פורטוגלי לצאצאי גירוש יהודי ספרד:

בעקבות החוק הפורטוגלי שיצא לדרכו בשנת 2015 נמצא כי מאות אלפים של ישראלים זכאים באופן תאורטי לקבל דרכון פורטוגלי

ולהפוך להיות חלק מאזרחי האיחוד האירופאי ולקבל דרכון אירופאי פורטוגלי אשר מדורג גבוה ב- דירוג הדרכונים העולמי.

במדינת ישראל  חיים המוני יהודים בעלי שורשים ספרדיים וצאצאים לגירוש יהודי ספרד אשר נמצאים זכאים לקבל דרכון פורטוגלי על בסיס החוק החדש. הדרך לדרכון פורטוגלי אינה קצרה ופשוטה אך רצוי להתחיל את תהליך זה מוקדם ככל שניתן ויפה שעה אחת קודם.

לרוב, בדיקת הזכאות אינה אורכת זמן ממושך ובשיחה קצרה ניתן להעריך את סיכויי המבקש לקבל את אישור הקהילה היהודית בפורטוגל לצורך המשך התהליך.

כמובן שהגורם המכריע בסופו של יום לצורך הוכחת הזיקה היא הקהילה היהודית שמקום מושבה בפורטוגל אך יחד עם זאת גורם מקצועי אשר בקיא בתחום הוצאת דרכון אירופי פורטוגלי יוכל להעריך בסיכויים גבוהים מאוד מהם סיכוייך לקבל דרכון פורטוגלי.

אם שם משפחתך הוא מזרחי, פרץ, אברהם, טובי וכו’ וכן ידוע לך כי משפחתך עלתה ארצה מאחת מהמדינות כגון טורקיה, לוב, מרוקו, מצרים וכו’ סביר להניח כי גם אתה זכאי לקבל דרכון פורטוגלי.

לצורך בדיקת סיכוייך באופן מדויק יותר הנך מוזמן להיכנס לאתרנו ובשאלון קצר לבדוק עד כמה אה קרוב לקבל דרכון פורטוגלי.

לאחר מילוי השאלון אנו נודה לך על השארת פרטיך ונדאג לשוב אליך בהקדם.

יש לציין כי גם קיימת ויזת זהב למשקיעים, למידע לחצו > ויזת זהב למשקיעים.

קרא בהרחבה על > יתרונות דרכון פורטוגלי ואפילו על הטבות מס ייחודיות למהגרים לפורטוגל > הטבות מס למהגרים לפורטוגל.

במידה ואתם פועלים לבד קראו >> הוצאת דרכון פורטוגלי לבד.

עורך דין מזרחי ושות'
דרכונים פורטוגלים
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מלאו פרטים!
לוגו של המשרד 3
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מייל אישי: israelorgad@gmail.com | אודות | עו”ד ישראל מזרחי בפייסבוק

קצת על צוות המשרד:

צוות משרדנו מונה מספר עורכי דין המתמחים בתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי כאשר חלוקת העבודה נעשית באופן ברור לצורך ייעול ההליך וקידומו באופן המקצועי והמהיר שניתן. צוות משרדנו זמין ועונה לכל שאלה ובקשת הבהרה כמעט 24 שעות ביממה וערוך לתת לכם את השירות הטוב ביותר שקיים בתחום. היכנס לאתר האינטרנט שלנו והתרשמו בעצמכם.

דילוג לתוכן