לוגו של המשרד 3

תוכן עניינים

נחלות בפורטוגל

נחלות בפורטוגל, כל המידע במאמר זה.

בשנים האחרונות נפתח לקהל הישראלי צוהר קטן חד פעמי להגשמת חלום ישן יושן והוא רכישת נחלה / חווה. כידוע במדינת ישראל רכישת חווה חקלאית היא עניין הכרוך בהוצאה כספית לא קטנה כאשר הבירוקרטיה מסביב מוציאה את החשק לעשות זאת עוד בטרם התחלנו.

פורטוגל השופעת בנחלים, טבע ושטח אין סופי בורכה בנחלות וחוות חקלאיות הניתנות לרכישה במחיר נמוך מאוד בהשוואה למדינת ישראל. כיום, לחולם הישראלי יש הזדמנות חד פעמית להגשת החלום ורכישת חווה בפורטוגל היפיפה.

 

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים:

 

למה דווקא חווה בפורטוגל

מזג האוויר הנוח בפורטוגל יחד עם טבע אין סופי, נהרים ונחלים עצומים הביא לגידול בביקוש הישראלי לרכישת נחלה בפורטוגל. אנו הישראלים אשר רגילים למזג אוויר מזרח תיכוני באופן טבעי נחפש את המקום המושלם מבחינת מזג אוויר לגור בו.

חווה בפורטוגל היא הדבר המושלם עבור ישראלים רבים להגשמת חלום וטיפוח היכולות העצמיות בגידול גפנים או כל חקלאות אחרת. מעבר למימוש שאיפות הרי שחווה בפורטוגל מקנה שקט נפשי וחיבור לטבע כמו שרק פורטוגל יודעת לעשות.

הבירוקרטיה הנוחה באופן יחסי בפורטוגל, מזג אוויר הנוח והעלויות הנמוכות בהשוואה לישראל גרמו ללא מעט ישראלים לחשב מסלול ולצאת לעתיד אחר, שונה מסיר הלחץ הישראלי.

 

איפה כדאי לרכוש נחלה בפורטוגל

חיפוש קצר בגוגל יעלה לכם אין ספור משרדים וסוכנויות המתמחות במכירת חוות בפורטוגל. קיימות חוות השוכנות על גדות הנחל וכן חוות עם כרמים או מטעים שונים. מחירי החוות נעים בהתאם למיקום ולאבזור החווה. חווה הכוללת כרמית נחל בתוך שטח החווה תעלה יותר מחווה פשוטה השוכנת בהרים.

 

לרכוש נחלה דרך סוכנות ישראלית או סוכנות פורטוגלית?

לשאלה זו אין תשובה חד משמעית שכן לכל אופציה שתבחר ישנם יתרונות וחסרונות. רכישת חווה באמצעות סוכנות מקומית פורטוגלית תחסוך מן הסתם לא מעט כספים אך מנגד תדרוש בקיאות בשפה הפורטוגזית והבנת מסמכים שונים. מאידך, רכישת חווה דרך סוכנות ישראלית תעלה מעט יקר יותר אך כל תהליך הרכישה יתנהל אל מול הקונה בשפה העברית ונציגים ישראלים ילוו אותו בתהליך הרכישה.

יש לזכור כי רכישת חווה בפורטוגל היא רכישת נכס לכל דבר ועניין ויש לוודא היטב טרם הרכישה כי התבצעו כל הפעולות המשפטיות עובר לרכישה ובדיקת הנכס על ידי עורך דין הבקיא בתחום המקרקעין בפורטוגל.

 

לרכוש נחלה בפורטוגל עם דרכון פורטוגלי

נכון כי גם ללא אזרחות פורטוגלית ניתן לרכוש חווה בפורטוגל אך יחד עם זאת אין ספק כי להיות אזרח בפורטוגל ולרכוש את החווה כאזרח זה מעט שונה. יש לציין את הטבות המס הקיימות לאזרח פורטוגלי חוזר השב לפורטוגל ומן הסתם הטבה זו תקל על בעל החווה החדשה שזה עתה התחיל את עסקו החדש.

רכישת חווה בפורטוגל תאפשר לכם לחיות בפורטוגל ללא הגבלת זמן וכן ללא צורך באשרה כזו או אחרת. דרכון פורטוגלי יעניק לכם את מלוא החופש והזכויות בפורטוגל וכך תוכלו להגשים את החלום לחיות בחווה בפורטוגל.

 

דרכון פורטוגלי כאן ועכשיו

אם חשבתם על רכישת חווה בפורטוגל הרי שזה הזמן לבדוק את זכאותכם לדרכון פורטוגלי ובכך לרכוש את החווה כאזרחים. כיום, ממשלת פורטוגל בצעד חשוב ומבורך אפשרה לצאצאי גירוש יהודי ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות פורטוגלית.

קבלת אזרחות פורטוגלית כרוכה בהוכחת זיקה לגירוש יהודי ספרד אשר כמעט לרוב כי יהודי המזרח בעלי זיקה במידה כזו או אחרת. תהליך קבלת אזרחות פורטוגלית מתחיל בראש ובראשונה בהוכחת הזיקה לפורטוגל וקבלת אישור הקהילה היהודית לכך.

לאחר קבלת אישור הקהילה היהודית יש להגיש את הבקשה לממשלת פורטוגל בצירוף מסמכים נוספים נלווים ולפעול לקבלת האזרחות. יש לזכור כי אזרחות פורטוגלית הינה אזרחות אירופאית לכל דבר ועניין וכי אזרחי פורטוגל נהנים מחופש תנועה מלא ברחבי היבשת ללא הגבלות ומחסומים.

מעבר לחופש התנועה הרי שאזרחי פורטוגל כמו יתר אזרחי האיחוד זכאים ללימודים חינם במוסדות הלימוד הטובים בעולם ושאר הטבות ייחודיות המגיעות לאזרחי האיחוד האירופאי.

 

דרכון פורטוגלי רק באמצעות המומחים לכך

יש לזכור כי תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי הינו תהליך הכרוך בהתנהלות מול רשויות שונות וגופים זרים. על מנת שסיכוי הבקשה יגדל מומלץ מאוד לשכור את שירותיו של עורך דין הבקיא בתחום.

משרד עורכי דין ישראל מזרחי ושות’ הינו משרד המתמחה בהוצאת אזרחות פורטוגלית ובידיו הידע הדרוש להצלחת ההליך. אם הינך צאצא לגירוש יהודי ספרד ופורטוגל הנך מוזמן להתחיל עוד היום את תהליך קבלת הדרכון הפורטוגלי. השאר הודעה ואנו נדאג לשוב אליך בהקדם.

עורך דין מזרחי ושות'
דרכונים פורטוגלים
לייעוץ ראשוני ללא התחייבות מלאו פרטים!
לוגו של המשרד 3
שתפו את הכתבה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מייל אישי: israelorgad@gmail.com | אודות | עו”ד ישראל מזרחי בפייסבוק

קצת על צוות המשרד:

צוות משרדנו מונה מספר עורכי דין המתמחים בתהליך הוצאת דרכון פורטוגלי כאשר חלוקת העבודה נעשית באופן ברור לצורך ייעול ההליך וקידומו באופן המקצועי והמהיר שניתן. צוות משרדנו זמין ועונה לכל שאלה ובקשת הבהרה כמעט 24 שעות ביממה וערוך לתת לכם את השירות הטוב ביותר שקיים בתחום. היכנס לאתר האינטרנט שלנו והתרשמו בעצמכם.

דילוג לתוכן